Gemfan prop D90 Ducted Durable 3 Blade 1.5mm&M5 (Adapter) 2 pairs - Clear grey
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | PCD90-3-1G |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| propeller méret | 3,5 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 3.0 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 3 |
| Súly | 2,3 g |
| Propeller felfogatása | 1.5 mm tengely & 5 mm tengely |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
Csomag tartalma
2 x CW
2 x CCW
4 x Adapter
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!