SEQURE SQ-SW1 manuális/automata pontheggesztő Lithium akkukhoz
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | Sequre_SQ-SW1 |
| Kívánságlistára teszem | |
| Napjainkban a lítium akkumulátorokat széles körben használják elektronikai termékekben, újratölthető akkumulátorokban, elektromos járművekben, egyensúlyi járművekben, repülőgépmodellekben, hajómodellekben, elektronikus eszközökben stb. Az akkumulátor alakjának és térfogatának sokfélesége, valamint az áramellátási mód korlátozottsága miatt a hagyományos hegesztőgépek nem rugalmasak. Az SQ-SW1 elemmel működik, az OLED kijelző magas és alacsony feszültségre vonatkozó figyelmeztetéseket jeleníthet meg. Az új ponthegesztési technológia használata és az automatikus vagy kézi üzemmódok intelligens váltása a különböző igények kielégítésére. Ez egy rugalmas és hatékony hegesztőeszköz. | |
Leírás




















Paraméterek
| Bemeneti feszültség | 10-14V |
| Hegesztési vastagság | 0,1-0,3 mm |
| Trigger késleltetés | 0,5-3 s |
| Képernyő elfordítása | 180° |
| Impulzusidő | 1-100 ms (alapértelmezett), 1-500 ms (beállítás) |
| Rövid impulzus | 0-100% |
| Munkamodell | Automata/Kézi |
| Feszültség figyelmeztetés | Alacsony feszültség/Magas feszültség |
| Tápegység interfész | XT90 |
| avasolt akkumulátor | Lítium akkumulátor (3S 5000mAh minimum 60C) Autó akkumulátor (12V 400-800CCA) |
Csomag tartalma
1×Host
1×welding pen
1×nickel stripe
1×foot pedal
2×Solder pin
2 × battery holder
1×welding pen
1×nickel stripe
1×foot pedal
2×Solder pin
2 × battery holder
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!