SEQURE PD45W tápegység TypeC
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | Sequre_PD45W |
| Kívánságlistára teszem | |
|
1. 110V ~ 240V input voltage can be used, stable current and fast charging output. Slim & Compact: Small lightweight and convenient to store in your bag and carry. Designed with foldable pins to prevent damage. |
|
Leírás




Paraméterek
| Input voltage range | AC100-240V |
| Output | DC QC3.0 + TYPE-C PD |
| Input current | 1.3A |
| Output power | 45W |
| Color | Black |
| Material | Pure PC fireproof plastic |
| Output voltage accuracy | 5% |
| Current output range | 2.25-3A |
| Voltage output | 20V |
| Plug | EU Plug |
| Power supply size | 60mm * 60mm * 30mm |
| Output line length | 1.5m |
| Weight | about 150g (including power cord) |
Csomag tartalma
1 x power supply
1 x USB C to USB C