HQProp T3.5X2.5X3 Grey (2CW+2CCW)-Poly Carbonate
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | T3.5X2.5X3GR-PC |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| propeller méret | 3,5 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 2.5 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 3 |
| Súly | 1.5 g |
| Propeller felfogatása | 1.5mm tengely+2*M2 csavar |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
Csomag tartalma
2 x CW
2 x CCW
Vélemények
Írja meg véleményét!
2023. 07. 09.
Igazolt vásárlás
Jó propeller. Nehezen törik el, hajlékony.
Good propeller. Hard to break, flexible.
Good propeller. Hard to break, flexible.