HQProp Duct-89MMX8 for Cinewhoop Grey (2CW+2CCW)-Poly Carbonate
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | Duct-89MMX8-GR-PC |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| propeller méret | 3,5 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 3.0 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 8 |
| Súly | 3.9 g |
| Propeller felfogatása | 5mm tengely |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
Csomag tartalma
2 x CW
2 x CCW
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!