HQProp DT2.9X2.5X5 for DJI Avata (2CW+2CCW)-Poly Carbonate Carbonate - Yellow
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | DT2.9X2.5X5LY-Avata |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| propeller méret | 2.9 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 2.5 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 5 |
| Súly | 2.2 g |
| Propeller felfogatása | 2mm tengely+2*M2 csavar |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
Csomag tartalma
2 x CW
2 x CCW
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!