HQProp 6X2.5X3 Light Szürke (2CW+2CCW)-Polikarbonát - Szürke
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | HQ 6X2.5X3-GR |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| propeller méret | 6 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 2.5 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 3 |
| Súly | 4.13 g |
| Propeller felfogatása | 5mm tengely |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
| Agy átmérő | 11,9 mm |
| Agy vastagság | 4,8 mm |
| Adapter gyűrűk | nincs |
Csomag tartalma
2 x CW, 2 x CCW
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!