HQProp 51MMX3-1.5MM Light Grey (2CW+2CCW)-Poly Carbonate
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | 51MMX3GR-1.5MM-PC |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Propeller Diameter:2 inch
Pitch :1.5
Blades : 3
Material : Poly Carbonate
Weight :0.47 g
Hub Diameter : 5 mm
Hub Thickness:5 mm
Shaft:1.5 mm
Adaptor Rings : NO
Paraméterek
| propeller méret | 2 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 1.5 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 3 |
| Súly | 0,47 g |
| Propeller felfogatása | 1.5mm tengely |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
Csomag tartalma
1 x CW
1 x CCW
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!