HQ Ultralight Prop 51MMX2(2X0.9) Grey(2CW+2CCW)-PC-1MM Shaft
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | 2X0.9GR-1MM-PC |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
HQProp Whoop Propeller 2X0.9(51MM)
Propeller Diameter : 2 inch(51mm)
Pitch : 0.9
Blades : 2
Material : Poly Carbonate
Weight : 0.23g
Hub Diameter :4mm
Hub Thickness : 5mm
Shaft : 1mm
Adaptor Rings : NO
Paraméterek
| propeller méret | 2 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 0,9 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 2 |
| Súly | 0,23 g |
| Propeller felfogatása | 1 mm tengely |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!