HQ Durable Prop T3X2X3 (2CW+2CCW)-Poly Carbonate - Grey
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | T3X2X3GR-PC |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| propeller méret | 3 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 2 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 3 |
| Súly | 1.2 g |
| Propeller felfogatása | 1.5mm tengely+2*M2 csavar |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
Csomag tartalma
2 x CW
2 x CCW
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!