HQ Durable Prop T2.5X2X3V2S (2CW+2CCW)-Polikarbonát - Kék
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | HQ T2.5X2X3V2SGR-PC Blue |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| propeller méret | 2.5 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 2.5 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 3 |
| Súly | 1.2 g |
| Propeller felfogatása | 1.5mm tengely+2*M2 csavar |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
| Agy átmérő | 9,8 mm |
| Agy vastagság | 5 mm |
| Adapter gyűrűk | nincs |
Csomag tartalma
2 x CW, 2 x CCW
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!