GEMFAN prop RotorX 2 TO 4 Blade (3 Holes) 4pairs Bi-Blade=2pairs 4-Blade 2535-tiszta szürke
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | GEMF_PM2535-4G-RotorX |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| propeller méret | 2 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 2.4 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 4 |
| Súly | 0.81 g |
| Propeller felfogatása | 1.5mm tengely+2*M2 csavar |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
| Hub Thickness | 5 mm |
| Adaptor Rings | NO |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!