GEMFAN prop Flash Durable 2 Blade 2pairs 6042-fekete
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | GEMF_PMPC6042-2B |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| propeller méret | 6 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 4.7 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 2 |
| Súly | 4.83 g |
| Propeller felfogatása | 5mm tengely |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
| Hub Thickness | 7,5 mm |
| Adaptor Rings | NO |
Csomag tartalma
2 x CW, 2 x CCW
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!