Gemfan prop F6030 Floppy Proppy 2 Blade 2 pairs - Blue
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | PCF6030-2Bl |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| propeller méret | 6 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 3.0 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 2 |
| Súly | 6 g |
| Propeller felfogatása | 5mm tengely |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | igen |
|
POPO kompatibilis
?
|
igen |
Csomag tartalma
2 x CW
2 x CCW
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!