Gemfan prop Cinelifter Durable Reinforced 3 Blade 2 pairs CL 8040 - Black
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | GEMF_PCCL8040-3B_2 |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| propeller méret | 8 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 4.0 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 3 |
| Súly | 10.51 g |
| Propeller felfogatása | 5mm tengely |
| Propeller anyaga | Megerősített Polikarbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
Csomag tartalma
2 x CW
2 x CCW
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!