Gemfan prop 40MM Durable 2 Blade 1mm 4 pairs 1610-2 - Clear grey
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | GEMF_PC40-2G |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| propeller méret | 1.6 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 1 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 2 |
| Súly | 0.241 g |
| Propeller felfogatása | 1 mm tengely |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
Csomag tartalma
4 x CW
4 x CCW
Vélemények
Írja meg véleményét!
2023. 01. 20.
Igazolt vásárlás