Gemfan LR 7035 2-Blade Propeller - 2 Pairs - Black
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | PMPC7035-2B |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| propeller méret | 7 " |
| propeller állásszöge (pitch) | 3,5 hüvelyk |
| Propeller pengék száma (blades) | 3 |
| Súly | 4,2 g |
| Propeller felfogatása | 5mm tengely |
| Propeller anyaga | Poly-karbonát (PC) |
| folding design | nem |
|
POPO kompatibilis
?
|
nem |
Csomag tartalma
1 x CW
1 x CCW
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!